Aktuality

ÚČAST V SOUTĚŽI FIRMA ROKU​

ÚSPĚCH DRUŽSTVA OTAVA PÍSEK Do finále krajského kola každoroční soutěže Firma roku se mezi podnikatelskými subjekty probojoval i náš člen Otava v.d. Písek. Jsme rádi, že se i sociální podnikání a chráněný trh práce touto soutěží zviditelní. Krajské kolo za podpory a spolupráce organizátorů a sponzorů se bude konat  v Českých Budějovicích 21.9.2023. Držte palce :). Milan Hanus Článek: https://azzp.cz/uspech-druzstva-otava-pisek/  

Přečíst celé

Pozvánka na VČS

Zveme členy družstva na výroční členskou schůzi OTAVA, výrobní družstvo, která se koná dne 25.5.2023 ve 13 hodin v 1. patře sídla OTAVY výrobního družstva Písek, Vinařického 374.

Přečíst celé

VYHLÁŠENÍ 27. ROČNÍKU ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH

VYHLÁŠENÍ 27. ROČNÍKU ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH pátek 2. prosince 2022, Pražský hrad Pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius uspořádala již sedmadvacátý ročník „Českých 100 Nejlepších“. Cílem soutěže je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo … VYHLÁŠENÍ 27. ROČNÍKU ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH Pokračovat ve čtení »

Přečíst celé

Otava pomáhá

Český červený kříž v Písku si 6. 10. 2021 převzal automobil, na který přispělo více než 40 firem z Písku a okolí. Výrobní družstvo Otava také pomohlo zakoupením reklamy na tomto automobilu a tím podpořilo užitečnou činnost jak pracovníků, tak dobrovolníků Červeného kříže.

Přečíst celé