Aktuality

Pozvánka na VČS

Zveme členy družstva na výroční členskou schůzi OTAVA, výrobní družstvo, která se koná dne 23.5.2024 ve 13 hodin v 1. patře sídla OTAVY výrobního družstva Písek, Vinařického 374.

Přečíst celé

VYHLÁŠENÍ 27. ROČNÍKU ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH

VYHLÁŠENÍ 27. ROČNÍKU ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH pátek 2. prosince 2022, Pražský hrad Pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius uspořádala již sedmadvacátý ročník „Českých 100 Nejlepších“. Cílem soutěže je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo … VYHLÁŠENÍ 27. ROČNÍKU ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH Pokračovat ve čtení »

Přečíst celé

Otava pomáhá

Český červený kříž v Písku si 6. 10. 2021 převzal automobil, na který přispělo více než 40 firem z Písku a okolí. Výrobní družstvo Otava také pomohlo zakoupením reklamy na tomto automobilu a tím podpořilo užitečnou činnost jak pracovníků, tak dobrovolníků Červeného kříže.

Přečíst celé

O pomoci druhým jen nemluvíme, pomáháme!

POMÁHÁME LIDEM! – Je slogan, který zdobí záhlaví našich webových stránek a kterým se také v praxi řídíme. Při vyhlášení nouzového stavu v České republice z důvodu šíření nákazy koronavirem platil o to intenzivněji. V Milevsku máme zavedenou šicí dílnu pro výrobu sportovního oblečení. Nebyl proto žádný problém část výroby okamžitě přesměrovat na šití tolik potřebných … O pomoci druhým jen nemluvíme, pomáháme! Pokračovat ve čtení »

Přečíst celé