Aktuality

Otava slaví 70. narozeniny

Dne 22.6.22 oslavila Otava v.d. Písek sedmdesát let od svého založení. Oslava se konala v prostorách Píseckého objektu. Na úvod přivítal předseda družstva Milan Hanus přítomné, zejména odběratele a obchodní partnery, zástupce města, hospodářské komory a dalších organizací jihočeského kraje. Dále zástupce AZZP a projevil radost, že se účastní i kolegové z jiných družstev spolu s předsedou ČSMVD. … Otava slaví 70. narozeniny Pokračovat ve čtení »

Přečíst celé

Pozvánka na VČS

Zveme členy družstva na výroční členskou schůzi OTAVA, výrobní družstvo, která se koná dne 26.5.2022 ve 13 hodin v 1. patře sídla OTAVY výrobního družstva Písek, Vinařického 374.

Přečíst celé

Otava pomáhá

Český červený kříž v Písku si 6. 10. 2021 převzal automobil, na který přispělo více než 40 firem z Písku a okolí. Výrobní družstvo Otava také pomohlo zakoupením reklamy na tomto automobilu a tím podpořilo užitečnou činnost jak pracovníků, tak dobrovolníků Červeného kříže.

Přečíst celé

O pomoci druhým jen nemluvíme, pomáháme!

POMÁHÁME LIDEM! – Je slogan, který zdobí záhlaví našich webových stránek a kterým se také v praxi řídíme. Při vyhlášení nouzového stavu v České republice z důvodu šíření nákazy koronavirem platil o to intenzivněji. V Milevsku máme zavedenou šicí dílnu pro výrobu sportovního oblečení. Nebyl proto žádný problém část výroby okamžitě přesměrovat na šití tolik potřebných … O pomoci druhým jen nemluvíme, pomáháme! Pokračovat ve čtení »

Přečíst celé